Blog


Visegrad Fund

Fotosúťaž

Radosť

Radosť

Raz je dojímavá, niekedy aj škodoradostná, raz hlučná a explozívna, inokedy iba taká obyčajná, nevinná a tichá. Radosť. U malých či veľkých, u ľudí či zvierat, všade nás rozžiari a preteplí.

Takže v tieto sychravé jarné dni môžete prekutrať skrine a priečinky a poslať nám to najlepšie zo svojej tvorby, aby sme sa tiež zohriali.

Fotosúťaž - téma Jednoduchosť

Fotosúťaž - téma Jednoduchosť

Jednoduchosť ako nová téma fotosúťaže pre jeseň 2013

V jednoduchosti je krása - môže to byť jednoduchosť námetu, jednoduchosť línií, farieb, kompozície, alebo jednoduchosť v zmysle úprimnosti a zrozumiteľnosti. Či už sa rozhodnete zachytiť prostý život v odľahlých kopaniciach, alebo zvolíte elementárnosť abstrakcie, je to na vás.

Zachyťte krásu jednoduchosti tak ako ju vidíte vy, a možno sa stanete jedným z víťazov našej súťaže.

VYHRAJ DOVOLENKU V TOSKÁNSKU!

VYHRAJ DOVOLENKU V TOSKÁNSKU!

Vyhraj účasť na nezabudnuteľnom fotografickom workshope v Toskánsku a zdokonaľ sa vo fotke, pod vedením skúseného lektora, priamo vo fotografickom raji!

Teraz môžes skutočne získať účasť na exkluzívnom workshope a stačí len ak splníš 3 jednoduché úlohy. Takže - chystaj plavky a nabíjaj baterky, bude to dovolenka snov!

Súťaž, Akf, Fotosúťaž, vyhrajte, súťažte, Škola fotografie, Ľudia

Veľká jarná fotografická súťaž. Téma: ĽUDIA

V spolupráci s vydavateľstvom Zoner a predajcom foto-príslušenstva mini-max sme odštartovali novú fotografickú súťaž prostredníctvom, ktorej vám chceme dať motiváciu zrealizovať krásne snímky, prezentovať tvorbu pred širokým publikom a získať skvelé ceny. Užívajte si prvé jarné lúče, stretávajte sa s ľuďmi, zažite kopec zábavy a preneste ju do svojich fotiek. Nájdite motívy na tému : ĽUDIA v ateliéri, meste, na vidieku či v tajomnom lese a oslavujte jar spolu s nami. Vytvorte priateľom originálny portrét, akt, zaznamenajte krajinu s odkazom na prítomnosť ľudí či jednoducho vytvorte autoportrét, ktorý bude vypovedať o vás samotných. Neváhajte a nebojte sa popustiť uzdu svojej kreativite. Zobrazte tému pomocou netradičných prístupov.

Víťaz súťaže ulica Andrej Maruška a jeho fotografia "Pouličný extrém"

Máme výsledky súťaže na tému ULICA!

Po náročnom rozhodovaní porota pred pár dňami vyhlásila výsledky súťaže zameranej na street fotografiu. Víťaz je síce len jeden, no zaujímavých záberov bolo skutočne dosť.

Fotosúťaž s témou ULICA

Aby ste sa po lete nenudili - súťaž na tému ULICA

Uličky miest, cestovateľské zákutia, architektúra či každodenné situácie, ktoré nám prináša - ULICA je plná zaujímavých záberov. Tak polovte vo svojich archívoch alebo vybehnite pred dom - v ďalšom kole fotografickej súťaže AKF máte šancu svoje úlovky predviesť.

Výsledky súťaže s témou pohyb:)

Výsledky súťaže s témou pohyb:)

Do súťaže ste zaslali množstvo krásnych záberov, ktorými ste potešili stovky návštevníkov našej stránky a v neposlednom rade aj nás. V AKF sme zhodnotili, že téma Pohyb Vám skutočne pristane. Pristúpili ste k nej veľmi svedomito a skutočne kreatívne.

Za to Vám patrí obrovská vďaka. Výhercov určili opäť na našej fanúšikovskej stránke priatelia AKF svojimi „likami“. Okrem toho udelila porota aj v tomto kole jednému autorovi špeciálnu cenu poroty (tá je zložená z lektorov AKF). Na prvých miestach sa umiestnili nasledovné fotografie:

NOVÁ TÉMA FOTOSÚŤAŽE: FARBY

NOVÁ TÉMA FOTOSÚŤAŽE: FARBY

Ďalšia téma obľúbenej fotografickej súťaže pre priaznivcov AKF je tu. Počasie je ku všetkým fotografom zasa extrémne priaznivé a príroda nám nadelila aj tento rok krásne jesenné svetlo a farby. Aj pre to je ďalšou témou: FARBY

leto fotosutaz

Ďalšie kolo fotosúťaže: LETO

Téma ďalšieho kola fotosúťaže: LETO

Pošlite nám Vašu letnú fotku a vyhrajte poukazy na kurzy AKF!