Blog


Visegrad Fund
Fotosúťaž s témou ULICA

Aby ste sa po lete nenudili - súťaž na tému ULICA

Uličky miest, cestovateľské zákutia, architektúra či každodenné situácie, ktoré nám prináša - ULICA je plná zaujímavých záberov. Tak polovte vo svojich archívoch alebo vybehnite pred dom - v ďalšom kole fotografickej súťaže AKF máte šancu svoje úlovky predviesť.

Využite priestor, ktorý táto téma ponúka a vrhnite sa na jej spracovanie. Kreativitite a fantázii sa medze nekladú. Môžete posielať akékoľvek fotografie na túto tému. Zapojte sa aj vy a nebojte sa ukázať svoj osobitý pohľad na vec.

Fotografie budete hodnotiť predovšetkým Vy a to prostredníctvom našej Facebook fanúšikovskej stránky, kde môžete pridávať "lajky" ku všetkým fotografiám, ktoré sa Vám páčia. Udelíme všaj aj špeciálnu cenu lektorov fotografii, ktorá ich najviac zaujme.

Autori troch fotografií s najväčším počtom označení "páči sa mi" získajú poukážku na kurzy AKF v hodnote €40,  €30 a  € 20. (poukážky sú neprenosné- vystavené budú priamo na meno výhercu.)

Autor najlepšej fotografie podľa lektorov AKF získa poukážku na kurzy AKF v hodnote €40.

Poukážky môžete využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky. Je to len a len na Vás! Galéria najlepších fotografií bude samozrejme uverejňovaná nielen na našom facebookovom profile, aj na našej webovej stránke.

Na adresu sutaz@akf.sk pošlite maximálne dve fotografie, ktoré nevznikli skôr ako v roku 2011, s veľkosťou 2000 pixelov (dlhšia strana) a Vašu fotografiu pomenujte vo formáte: Meno_Priezvisko_Nazov.jpg Fotografie posielajte najneskôr do 1.12.2012. Zaslaním Vašich fotografií súhlasíte s ich uverejnením na stránke www.akf.sk a na našom Facebook profile, prípadne v priestoroch AKF.

Prajeme veľa krásneho fotografického svetla a jesennej pohody!

Vaša AKF