Blog


Visegrad Fund
Jesenné konzultácie portfólií

Jesenné konzultácie portfólií

Mali ste fotografické leto? Máte disk plný super záberov, ale neviete, čo s nimi? Príďte sa s nimi pochváliť do AKF a vypočuť si, čo si o nich myslia naši lektori! A to celkom, celkom zadarmo a ešte aj čajík dostanete grátis :)

Konzultácie Vašich prác v Akadémii Kreatívnej Fotografie AKF sa stretávajú s čím ďalej tým väčším ohlasom, je tu termín ďalšieho kola. Po kratučkom lete, ktoré snáď dalo aspoň niekoľko príležitostí doplniť si portfólio o zaujímavé kúsky, Vás čaká ďalšia príležitosť nechať sa bezplatne inšpirovať našimi lektormi. Budete mať možnosť dozvedieť sa, čo môžete podľa odborníkov na svojich prácach ešte zlepšiť a v čom sú naopak vaše silné stránky.

V našom ateliéri bola zatiaľ pri všetkých konzultáciách portfólií skvelá atmosféra a všetci odchádzali spokojní a motivovaní na ďalšiu tvorbu.

Ak ste to doteraz nestihli, nevadí - dvere Akadémie Kreatívnej Fotografie sa pre Vás otvárajú opäť. Najbližšie môžete svoje fotografie vymeniť za naše rady v stredu 14. novembra 2012 od 16.00 do 19.00 a v priestoroch Akadémie Kreatívnej Fotografie na Nobelovej ulici 30 v Bratislave.
  
Prineste si so sebou aj výber vašich fotografií v papierovej alebo digitálnej podobe. Ak máte záujem sa o vašich prácach porozprávať s konkrétnym lektorom (Dominik Bugár, Marek Gavlák, Katarína Jesná, Zuzana Vajdová, Janka Šantavá) prosím, vyberte si čas konzultácie a spolu s Vašimi údajmi (Vaše meno a email) nám všetko pošlite na info@akf.sk. Ak si nie ste istí, môžete prísť kedykoľvek počas konania konzultácií. Tešíme sa na spoločné chvíle strávené nad fotografiami.

Fotogalériu z predošlých konzultácií nájdete tu.