Blog


Visegrad Fund
Konzultácie portfólií

Vymeňte Vaše fotky za naše rady! Ďalší termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi

Prichystali sme pre Vás ďalšie otvorené konzultácie portfólií! Už 23. septembra 2011 od 16.00 do 19.00 sa na Vás a Vaše fotografie budú tešiť priamo v Akadémii Kreatívnej Fotografie AKF naši lektori.

Konzultácie Vašich prác v Akadémii Kreatívnej Fotografie AKF sa stretávajú s čím ďalej tým väčším ohlasom, je tu termín ďalšieho kola. Po kratučkom lete, ktoré snáď dalo aspoň niekoľko príležitostí doplniť si portfólio o zaujímavé kúsky, Vás čaká v poradí už štvrtýkrát príležitosť nechať sa bezplatne inšpirovať našimi lektormi.  Budete mať možnosť dozvedieť sa, čo môžete podľa odborníkov na svojich prácach ešte zlepšiť a v čom sú naopak vaše silné stránky.

V našom ateliéri bola zatiaľ pri všetkých konzultáciách portfólií skvelá atmosféra a všetci odchádzali spokojní a motivovaní na ďalšiu tvorbu.

Ak ste to doteraz nestihli, nevadí - dvere Ákadémie Kreatívnej Fotografie sa pre Vás otvárajú opäť. Najbližšie môžete svoje fotografie vymeniť za naše rady v piatok 23. septembra 2011 od 16.00 do 19.00 a v priestoroch Akadémie Kreatívnej Fotografie na Nobelovej ulici 30 v Bratislave tak začať príjemný víkend.
 
Prineste si so sebou aj výber vašich fotografií v papierovej alebo digitálnej podobe. Ak máte záujem sa o vašich prácach porozprávať s konkrétnym lektorom (Katarína Jesná, Ingrid Patočková, Dominik Bugár, Peter Čintalan) prosím, vyberte si čas konzultácie a spolu s Vašimi údajmi (Vaše meno a email) nám všetko pošlite na info@akf.sk. Ak si nie ste istí, môžete prísť kedykoľvek počas konania konzultácií. Tešíme sa na spoločné chvíle strávené nad fotografiami.

Fotogalériu z konzultácií nájdete na:
http://www.akf.sk/Galeria/Fotogaleria-z-druhych-Otvorenych-konzultacii