Blog


Visegrad Fund
Konzultácie portfólií - nový termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi

Konzultácie portfólií - nový termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi

Prichystali sme pre Vás ďalšie otvorené konzultácie portfólií! Už 27. novembra 2013 od 17,30 sa na Vás a Vaše fotografie budú tešiť priamo v Akadémii Kreatívnej Fotografie AKF naši lektori

Konzultácie Vašich prác v Akadémii Kreatívnej Fotografie AKF sa v minulosti stretli s veľkým ohlasom, preto prinášame jesenný termín, a Vy máte príležitosť nechať sa bezplatne inšpirovať našimi lektormi. Budete mať možnosť dozvedieť sa, čo môžete podľa odborníkov na svojich prácach ešte zlepšiť, a v čom sú naopak vaše silné stránky.

 

V našom ateliéri bola zatiaľ pri všetkých konzultáciách portfólií skvelá atmosféra a všetci odchádzali spokojní a motivovaní na ďalšiu tvorbu.

Najbližšie môžete svoje fotografie vymeniť za naše rady v stredu 27. novembra 2013 od 17,30 v nových priestoroch Akadémie Kreatívnej Fotografie na Opavskej 26 v Bratislave na Kramároch.

Prineste si so sebou aj výber vašich fotografií v papierovej alebo digitálnej podobe.

Títo piati naši skvelí lektori budú pripravení konzultovať s Vami Vaše fotografie:

Dominik Bugár

Katarína Jesná

Matt Rybanský

Lívia Štokingerová

Katarína Acélová

Ak máte záujem sa o vašich prácach porozprávať s konkrétnym lektorom, prosím, vyberte si čas konzultácie a spolu s Vašimi údajmi (Vaše meno a email) nám všetko pošlite na info@akf.sk. Ak si nie ste istí, môžete prísť kedykoľvek počas konania konzultácií - dvere sú Vám otvorené.

Cena: zdarma!