Blog


Visegrad Fund
Otvorené konzultácie portfólií

Prvé otvorené konzultácie vašich fotografických portfólií!

Spätná väzba vo fotografii je mimoriadne dôležitá. Obzvlášť, ak prichádza od odborníkov. Máte aj Vy kopu fotografií, o ktorých si myslíte, že sú zaujímavé, nápadité, podnetné, ale radi by ste počuli, čo na ne hovoria profesionálni fotografi? Práve takúto možnosť Vám dávajú naše Konzultácie fotografických portfólií. A dokonca úplne bezplatne!

Prvé kolo takýchto konzultácií bude vo štvrtok 25. novembra 2010 v čase od 16.00 do 19.00 v priestoroch Akadémie kreatívnej fotografie na Nobelovej ulici 30 v Bratislave. Prineste si so sebou do desať Vašich fotografií v papierovej alebo digitálnej podobe. Na konzultácie Vám k dispozícii budú piati naši lektori:

Pre zaistenie dostatočného priestoru na práce každého z vás sa konzultácie budú konať v dvadsaťminútových blokoch. Teda o 16.00, 16.20, 16.40, 17.00, 17.20, 17.40, 18.00, 18.20 a 18.40.

Ak máte záujem sa o Vašich prácach porozprávať s odborníkmi, prosím, vyberte si čas konzultácie a lektora a spolu s Vašimi údajmi (Vaše meno a email) nám všetko pošlite na info@akf.sk.

Obsadenosť termínov budeme priebežne zverejňovať.

Tu nájdete informácie o tom, kde sídlime a tu zistíte, ako sa k nám dostanete.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

Vaša AKF