Blog


Visegrad Fund
Vymeňte Vaše fotky za naše rady!

Vymeňte Vaše fotky za naše rady! Konzultácie Vašich prác s našimi lektormi.

Spätná väzba vo fotografii je mimoriadne dôležitá. Obzvlášť, ak prichádza od odborníkov. Máte aj Vy kopu fotografií, o ktorých si myslíte, že sú zaujímavé, nápadité, podnetné, ale radi by ste počuli čo na ne hovoria profesionálni fotografi? Práve takúto možnosť vám dávajú naše Konzultácie fotografických portfólií. Vymeňte Vaše fotky za naše rady!

Prvé kolo konzultácií Vašich prác v Akadémii Kreatívnej Fotografie malo úspech. Koncom novembra sa stretli mnohí z vás, začínajúcich aj pokročilých fotografov, s našimi lektormi. Aj keď spočiatku sa niektorí účastníci ostýchali, nakoniec všetci ukázali to najlepšie zo svojej práce a tak sme mali možnosť diskutovať nad zaujímavými fotografiami. V našom ateliéri vládla skvelá atmosféra a všetci odchádzali spokojní, s hlavou plnou nových podnetov. Fotogalériu z konzultácií nájdete tu.

Ak ste to v novembri nestihli, nevadí - dvere Otvorených konzultácií sa otvárajú opäť. Najbližšie môžete svoje fotografie vymeniť za naše rady vo štvrtok 27. januára 2011 od 16.00 do 19.00 v priestoroch Akadémie kreatívnej fotografie na Nobelovej ulici 30 v Bratislave. Prineste si so sebou aj výber vašich fotografií v papierovej alebo digitálnej podobe. Na konzultácie vám k dispozícii budú naši lektori:

Ak máte záujem sa o vašich prácach porozprávať s konkrétnym lektorom, prosím, vyberte si čas konzultácie a spolu s Vašimi údajmi (Vaše meno a email) nám všetko pošlite na info@akf.sk. Ak si nie ste istí, môžete prísť kedykoľvek počas konania konzultácií - dvere sú Vám otvorené.

Najlepšie fotografie, samozrejme aj s menami autorov, prinesieme na našej stránke v Galérii, a tiež dostanú priestor na našom Facebookovom profile. 

Tu nájdete informácie o tom, kde sídlime a tu zistíte, ako sa k nám dostanete.

Tešíme sa na stretnutie s Vami nad Vašimi fotografiami!

 

Vaša AKF