Blog


Visegrad Fund
Vymeňte Vaše fotky za naše rady! Ďalší termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi.

Vymeňte Vaše fotky za naše rady! Ďalší termín konzultácií Vašich prác s našimi lektormi.

Spätná väzba vo fotografii je mimoriadne dôležitá. Obzvlášť, ak prichádza od odborníkov. Máte aj Vy kopu fotografií, o ktorých si myslíte, že sú zaujímavé, nápadité, podnetné, ale radi by ste počuli čo na ne hovoria profesionálni fotografi? Práve takúto možnosť vám dávajú naše Konzultácie fotografických portfólií. Vymeňte Vaše fotky za naše rady!

  Konzultácie Vašich prác v Akadémii Kreatívnej Fotografie sa stretávajú s čím ďalej tým väčším ohlasom, je tu termín ďalšieho kola. Hovorí sa, že do tretice všetko dobré - a veríme, že tretie konzultácie budú ešte úspešnejšie ako tie druhé, pri ktorých si účastníci doslova podávali kľučku. V našom ateliéri vládla skvelá atmosféra a všetci odchádzali spokojní, s hlavou plnou nových podnetov. Fotogalériu z konzultácií nájdete tu.

Ak ste to v januári nestihli, nevadí - dvere Otvorených konzultácií sa otvárajú opäť. Najbližšie môžete svoje fotografie vymeniť za naše rady v utorok 5. apríla 2011 od 16.00 do 19.00 v priestoroch Akadémie kreatívnej fotografie na Nobelovej ulici 30 v Bratislave. Prineste si so sebou aj výber vašich fotografií v papierovej alebo digitálnej podobe. Na konzultácie vám k dispozícii budú naši lektori.

Ak máte záujem sa o vašich prácach porozprávať s konkrétnym lektorom, prosím, vyberte si čas konzultácie a spolu s Vašimi údajmi (Vaše meno a email) nám všetko pošlite na info@akf.sk. Ak si nie ste istí, môžete prísť kedykoľvek počas konania konzultácií - dvere sú Vám otvorené.

Tu nájdete informácie o tom, kde sídlime a tu zistíte, ako sa k nám dostanete.

Tešíme sa na stretnutie s Vami nad Vašimi fotografiami!

 

Vaša AKF