Kurzy


Visegrad Fund

Úprava fotografií

Dobrá fotka vzniká v momente, kedy fotograf stlačí spúšť. Avšak k dokonalému výsledku treba súhru prvého kroku, s krokom druhým - úprava fotografie. Naučíme vás, ako vyzerá kvalitná a neprehnaná retuš. Kurzy si môžete vybrať presne podľa úrovne vašich doterajších znalostí.

Online - Super rýchly postproces fotky s Adobe Lightroom

Online Super rýchly postproces fotky s Adobe Lightroom

Vďaka Adobe Lightroom môžete zlepšiť kvalitu svojich fotiek neskutočne rýchlo! Super rýchle úpravy fotografií - 6 jednoduchých krokov iba za 90 sekúnd. Bez zbytočných rečí - váš lektor je profesionálny fotograf a Lightroom vám ukáže tak ako ho používa on. Teda prakticky a efektívne.

Naživo. Online. Iba 29€ namiesto 59€

Najbližší termín: 16. júl 2020

Online Adobe Photoshop pre fotografa

Online Adobe Photoshop pre fotografa

Chceli by ste zvládnuť najvyspelejší a najobľúbenejší nástroj na pokročilú úpravu fotografií? Na našom kurze zistíte, že aj keď sa Photoshop zdá byť komplikovaný, postupnými krokmi a vhodnou metodikou sa dá ovládnuť k dokonalosti!

Naživo. Online. Teraz v akcii -40%.

Najbližší termín: od 26. júna 2020

Workshop s Kenjim nočný portrét v AKF Bratislava

Workshop s Kenjim - Nočný portrét a postproces

Túžite vytvárat živé nočné portréty, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z amerického filmu? Potrebujete do svojich fotiek vniesť tú správnu uveriteľnú náladu a dynamiku? Naučte se takéto portréty fotit na workshope s Kenjim na téma "Nočný portrét".

K tomu na druhý deň lekcia postprocesu v Adobe Photoshop s jedným z najlepších - s Kenjim!

Najbližší termín: pripravujeme

workshop fotografovania, retuše a postprocesu s Kenjim

Workshop s Kenjim - Fotografovanie a postprodukcia portrétov

Chcete se naučit fotit perfektní lifestyle portréty? Chybí ve vašem portfoliu uvěřitelné a dynamické portréty, které vídáte v reklamách prestižních značek? Navíc vám v postprodukci ukážu, jak portrét precizně vyretušovat, upravit a nabarvit, a to pomocí jednoduchých technik, které zvládou i začínající retušéři.

Najbližší termín: 12. december 2020
AKF kurz Photoshop

Adobe Photoshop pre fotografa

Chceli by ste zvládnuť najvyspelejší a najobľúbenejší nástroj na pokročilú úpravu fotografií? Na našom kurze zistíte, že aj keď sa Photoshop zdá byť komplikovaný, postupnými krokmi a vhodnou metodikou sa dá ovládnuť k dokonalosti!

Najbližší termín: 12. júl 2020
workshop Adobe Lightroom s profesionálnym fotografom

Adobe Lightroom s profesionálnym fotografom

Naučíme vás upravovať fotografie v najrozšírenejšom a najpoužívanjšom programe na úpravu fotografií -  Adobe Lightroom. Ku svojej práci ho používajú profesionáli ale aj fotografi amatéri. Bez zbytočných rečí - váš lektor je profesionálny fotograf a Lightroom vám ukáže tak ako ho používa on. Teda prakticky a efektívne.

Najbližší termín: 16. máj 2020
colormanagement pre začiatočníka

Color Management a správa súborov pre začiatočníkov

Aj pre vás je správa farieb nočnou morou? RGB sa vám pletie s RTG? DPI s DPH? Tajomný svet, plný zvláštnych skratiek ktoré komplikujú život fotografom začiatočníkom? Zdanlivo komplikovaný systém, ktorý vám vzdoruje a nechce vydať svoje tajomstvá? Máme pre vás riešenie.

Najbližší termín: 8. august 2020
Workshop s Kenjim - postprodukcia a retuš portrétov

Workshop s Kenjim - Postprodukcia a retuš portrétov

Kenji vám na Workshope Postrodukcie a retuše portrétov ukáže, ako portrét precízne vyretušovať, upraviť a kolorovať, a to pomocou jednoduchých techník, ktoré zvládnu aj začínajúci retušéři. Ak ste počas Kenjiho Workshopu nezachytili všetky podstatné informácie alebo si chcete svoje skill natrénovať na úroveň "perfektne" - ste na správnom mieste!

Najbližší termín WS postprodukcia s Kenjim 15. december 2019

Ľutujeme, tento program už nebudeme opakovať