Kurzy


Visegrad Fund
detský foto tábor AKF

Letný fotografický tábor pre mladých fotografov - pokročilí

Aj vaše deti baví fotoaparát? Keď ho vezmú do rúk prestáva existovať okolitý svet? Na poodhalenie krásy umeleckej fotografie nie je nikdy príliš skoro! Vaše dieťa už v minulosti absolvovalo letný fototábor?

Najbližší termín: 17. august 2020

Posledné voľné miesta!


Cena: 139 €

5 pracovných dní formou denného tábora, vždy v čase od 08.00 do 16.00

+ záverečná vernisáž s výstavou a certifikát potvrdzujúci zvládnutie základov fotografovania

* * *

AKF prichádza s ponukou pre všetkých nádejných umelcov vo veku od 12 - 16 rokov. Letný Denný Fotografický Tábor pre mladých pokročilých fotografov! Dovoľte svojim deťom zažiť ako chutí pocit, keď umelec vystavuje vlastné fotografie. Dajte možnosť vyniknúť ich kreativite. Vaše deti sa môžu zabávať aj bez televízora a počítačových hier.

Čo o nás povedali deti si môžete prečítať tu.

 

Prečo Letný Foto Tábor od AKF?

AKF zaručuje, že vaše dieťa naučíme fotografovať! Náš tábor je totiž okrem zábavy zameraný na skutočné zvládnutie aj technickej stránky fotografovania. Preto sa o vaše nadané det bude celý týždeň starať skutočná profesionálna fotografka a lektorka fotografie! A nie iba najatý zabávač.

Čo o nás povedali deti, ktoré tábor absolvovali si môžete prečítať tu (informácie nám posunuli rodičia):

"Dcéra Nikolka bola  s táborom veľmi spokojná, priam nadšená. Opäť získala nové zručnosti a vedomosti. Určite budeme aj v budúcnosti sledovať vaše ďalšie ponuky týkajúce sa detí. Veľmi sme ocenili aj prístup lektora p. Karaffu, ktorý veľmi profesionálnym a zároveň prirodzeným prístupom motivoval deti."

Iveta Piknová

"Dcére Liliane Zelníkovej sa veľmi páčilo. Keby sme v auguste nešli na dovolenku, určite by som ju dala aj do ďalšieho kurzu. Ale hovorila mi, že na budúci rok, ak bude taký tábor, chce ísť znovu. Najviac sa jej páčilo, že chodili fotografovať von, do mesta a v ZOO. Fotenie ju baví, viac ako pred táborom, ale hlavne vie si nastaviť fotoaparát, v čom som ja jej nevedela pomôcť."

Katarína Zelníková

Ďalšie referencie ku kurzu nájdete tu 

Profesionálna fotografka ako sprievodkyňa a dozor nad táborom

Petra Baranovičová, fotografka a lektorka AKF.

Natália Jakubcová, fotografka a lektorka AKF.

 

Letný tábor od pondelka do piatka

Pondelok

Zoznámiš sa s novými kamošmi a kamoškami. Dáme si malé opakovanie ovládania fotoaparátov. Potom ťa čaká ateliérové fotenie s prekvapením - profesionálnym modelom! 

Utorok

Prišiel čas na "STREET" fotografiu. Naučíš sa zachytiť fotkou život okolo seba. Zvládneš základy čiernobielej umeleckej fotogragie. Dozvieš sa niečo aj o histórii, ale aj o modernej street fotke. 

Streda

Nie sme žiadni amatéri a zaujímame sa aj o veľké veci. Architektúra. Vedel si, že len v centre Bratislavy nájdeš viac ako 12 architektonických slohov?

Štvrtok

Naučíme ťa upravovať fotografie v Adobe Photoshop, základy editácie sa pre teba stanú maličkosťou. Ale pozor, všetko s mierou a hlavne pod vedením profesionálnych fotografiek!

Piatok

A opäť ateliér! Tentoraz si dáme sériu produktovej fotky v profi ateliéri. Poobede všetci spoločne vyberieme fotky na výstavu. A poobede od 15.30 sa uskutoční slávnostná vernisáž, otvorenie výstavy a oficiálne ukončenie kurzu. Každý táborník získa na záver oficiálny diplom AKF o absolvovaní pokročilého fotografického kurzu!

 

Čo si vziať so sebou

Digitálny fotoaparát a dobrú náladu! Keďže vaše deti učíme skutočne fotografovať je nutné aby fotoaparát ktorým vybavíte dieťa mal možnosť nastavovania poloautomautických režimov priority clony a času a plne manuálneho režimu. Vo štvrtok budete potrebovať notebook s nainštalovaným programom Adobe Photoshop. Bezplatnú skúšobnú verziu nájdete tu.

Ako dlho tábor trvá?

5 dní formou denného tábora, od pondelka do piatka. Program začne vždy ráno o 8.00 v ateliéri AKF a končiť bude o 16.00 na rovnakom mieste. V piatok poobede (o 15.30) sa za účasti rodičov uskutoční slávnostná vernisáž a výstava. Bude aj občerstvenie!

Počet detí v tábore

Minimálne 7 detí, maximálny počet 14 detí. Deťom sa bude venovať primeraný počet zodpovedných osôb.

 

Cena: 139 €

Čím skôr objednáte a zaplatíte, tým nižšia bude cena, získate zľavu až 25 €.

V cene JE zahrnuté: lektorné (12 € / deň), 5x obed, pitný režim, ovocie, vstupy na ďalšie aktivity a podujatia.

Strava a pitie: 5x obed, polievka a hlavné jedlo, z miestnej reštaurácie, s ohľadom na potreby detí. Jedlo je vyrobené z domácich surovín, bez chemických prísad. Zabezpečenie svačiny prostredníctvom ovocia a nejakou zdravšou sladkosťou (cereálne tyčinky a pod.) Sme schopní splniť aj špeciálne požiadavky. Informujte nás vopred. 

V cene NIE je zahrnuté: Tlač fotografií na výstavu, rozmery 42x30 cm v počte cca. 5 kusov / autor. Predpokladaná cena 8 €. Dopravu do a z AKF zabezpečujú rodičia.

* * * 

Dôležité informácie

Do objednávky prosím vypíšte svoje meno a adresu. Údaje o dieťati, vek a meno vpíšte do kolónky poznámka.

Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši, prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára.

Z organizačných dôvodov je nutné poslať prihlášku najneskôr do 24 hodín pred kurzom. V prípade objednávky "na poslednú chvíľu" nás prosím kontaktujte telefonicky.

AKF si vyhradzuje právo v prípade nepriaznivého počasia alebo inej nutnosti upraviť program.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Large pics pre akf web 649x215px_ LFTD

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!