Kurzy


Visegrad Fund
Mestský Lifestyle portrét, autorka: Natália Jakubcová, profesionálna fotografka a lektorka AKF

Autorkou fotografií je Natália Jakubcová, profesionálna fotografka a lektorka AKF

Mestský Lifestyle portrét workshop

Potrebujete dodať svojim portrétom šťavu? Cítite, že by ste sa svojiimi fotkami mali odlíšiť od ostatných? Začnite kvalitnými lifestyle portrétmi! My vás naučíme, ako na to, a pridáme vašim snímkam dynamiku.

Najbližší termín: 26. september 2020

Cena: 59€

Dĺžka workhopu: 4 hodiny a 30 minút

O kurze

V dobe, kedy sme zahltení z každej strany vizuálnymi podnetmi, je dôležité sa odlíšiť. Portrét je dobrou voľbou ako zaujať. Ako ich však nafotiť ešte zaujímavejšie? Naučíme vás, ako na fotenie lifestyle portrétov. Naučíme vás zachytiť ľudí pekne a zaujímavo, pri "bežných" činnostiach v meste. Nafotíme štýlový portrét v rôznych podobách a prejdeme viacero lokácií. Zladíme príbeh s lokáciou a stylingom modelky. Naučíme vás, ako zaujímavo komponovať potrét s príbehom - budeme porušovať pravidlá kompozície tak, aby sme získali zaujímavé zábery, ktoré upútajú na prvý pohľad ale zároveň rozprávajú príbeh o človeku na fotografii.

Prezradíme vám triky, ako na najlepšie pózy a ako vytvoriť portrét, ktorý predáva. Ukážeme si pózy, ktoré budú funkčné či už pri statických, alebo aj pohyblivých scénach. A samozrejme do záberov vnesieme značnú dávku kreativity a dynamiky!

Mestský Lifestyle portrét

  • nafotíme štýlový portrét v rôznych podobách a prejdeme viacero lokácií v meste
  • naučíme vás, ako zaujímavo komponovať potrét s príbehom 
  • prezradíme vám triky, ako na najlepšie pózy a ako vytvoriť portrét, ktorý predáva

* * *

Čo vás čaká, ak si vyberiete našu kvalitnú výučbu

Poobedné stretnutie naplnené informáciami, praktickým fotením s rovnako fotkou "zasiahnutými" priateľmi :) Každý z absolventov získava Certifikát o absolvovaní tématického foto workshopu. Od nášho partnera FaxVopy dostanete kupón so zľavou 40% na nákup fotoobrazu. Od nášho partnera Bontia naviac získate voucher v hodnote 40€ na výrobu LayFlat fotoknihy tej najvššej kvality!
 
Miesto konania kurzu: Bratislava 

Komu je workshop určený
Absolútnym začiatočníkom a mierne pokročilým. Nezáleží, či vlastníte najmodernejšiu zrkadlovku alebo zánovný digitálny fotoaparát. Nadšencom fotografie, ktorí chcú obzvláštniť svoje portfólio a pridať mu dynamiku. 

Čo si na workshop priniesť
Váš fotoaparát, nabitú batériu a prázdnu pamäťovú kartu, vaše portrétne objektívy. Poznámkový blok a pero môžu byť výhodou.

Dĺžka kurzu
víkendový deň, poobede, 4 hodiny a 30 minút.

Počet ľudí na kurze
Minimálne 5, maximálne 10 účastníkov

Každý účastník získa na záver kurzu oficiálny certifikát AKF o jeho absolvovaní.

 

Z organizačných dôvodov je nutné poslať prihlášku najneskôr do 24 hodín pred kurzom. V prípade objednávky "na poslednú chvíľu" nás prosím kontaktujte telefonicky.

Large pics pre akf web 649x215px_MLP nat

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!