Kurzy


Visegrad Fund
škola fotografie pre pokročilých

Škola fotografie pre pokročilých

Ste pokročilý fotograf, zvládli ste už prácu s fotoaparátom, základy kompozície či klasické fotenie portrétu? Napriek tomu chcete získať nové informácie a vedomosti, chcete napredovať, zdokonaľovať sa, byť lepší? Chcete sa priblížiť k práci profesionálov? Práve pre Vás je tu Škola fotografie pre pokročilých.

Najbližší termín: február 2020

Cena: 560€

Alebo si vyberte darčekový poukaz s platnosťou 6 mesiacov od nákupu 

 

Stiahnite si rozpis lekcií tu.

Celkovo 63 vyučovacích hodín

12 fotografických tém

* * *

 

Miesto konania kurzu: Bratislava

 

Škola fotografie pre pokročilých

lowstock night city

je určená fotografom, ktorí už majú zvládnuté základy fotografickej práce, viac či menej si už vyskúšali aj rôzne fotografické žánre a vo svojej fotografickej práci sa chcú dostať na vyššiu úroveň. Prevedieme Vás pokročilými fotografickými technikami, naučíte sa zvládnuť náročnejšie fotografické podmienky, posuniete sa ďalej v tvorivej fotografickej práci. Vyskúšate si kreatívnu prácu v ateliéri, svietenie skla, kovu či porcelánu, do portfólia pridáte zábery z večerného párového fotenia, street fotky či glamour fotografie.

Vyskúšate si tiež fotenie v noci, experimentálne fotografické postupy ako sú multiexpozície či luminografia. Naučíte sa pracovať s klúčovacím pozadím. Chýbať nebude ani výuka pokročilej postprodukcie fotografií v grafickom programe Adobe Photoshop a tiež presahy fotografie a grafiky, zvlášť montáž obrazu!

 

Veľmi špeciálna ponuka

pre absolventov Akreditovaného Rekvalifikačného programu Digitálna Fotografia. Využite svoje zatiaľ nevybrané bonusy a vymeňte ich za výhodnú zľavu na absolvovanie Školy pre pokročilých fotografov!

 

V ŠFPP preberieme aj tieto témy:

Reklamná a produktová fotografia
AKF reklama a produkt

Reklamná fotografia nás neustále obklopuje, nájdete ju kamkoľvek sa pozriete. Kvalitná práca so svetlom, skvelo zvládnutá kompozícia a samozrejme pozornosť k detailom. To všetko si preberieme, vysvetlíme a vy si nafotíte skvelé reklamné fotky do vášho portfólia.

Glamour photo

Krása a pôvab zvodnej ženy v príťažlivom oblečení, všetko zachytené na dokonalej fotografii. Naučíme sa aké pózy sú vhodné, ako správne pracovať s modelkou a povieme si, aké oblečenie je ideálne na glamour fotografiu. 

Adobe PS / základy

V prvej časti si ukážeme úplné základy Photoshopu. Predstavíme vám užívateľské rozhranie tohto programu a naučíme sa používať skratky tak, aby vám čo najviac uľahčovali prácu v ňom. 

Adobe PS / vrstvy

V druhej časti sa presunieme na prácu s vrstvami - tá patrí k neodmysliteľnej súčasti upravovania fotografií vo Photoshope. Rýchlo pochopíte, prečo je to dôležité a ako veľmi vám to pri postprocese pomôže.

WS Steel wool fire

Teraz parádna porcia zábavy s oceľovou vlnou. Pozor - Extrémne horľavé!

Adobe PS / retuš

A ideme na retuš. Naučíme vás robiť prirodzenú, dobre vyzerajúcu retuš akejkoľvek pleti. Dosť bolo vyžehlených fľakatých pleťoviek!

Párová fotografia s externým bleskom

Vyberieme sa do mesta spoločne so zaľúbeným párom a vytvoríme im romantické fotografie v podvečernej atmosfére mesta. Naučíte sa tak robiť skvelé párové fotografie aj za použitia externého blesku.

Večerné mesto

Nočné zábery mesta - dlhá expozícia, ale aj práca s externým bleskom. Experimentálna hra so svetlom je samozrejmosť!

Street Photo / BW

Človeka vo svojom prirodzenom prostredí a pri svojej činnosti budeme vnímať ako námet najvyššej úrovne. 

Adobe PS / BW

V poslednej časti práce s Adobe PS sa budeme venovať čiernobielej fotke. Fotografie upravíme do kvalitnej čiernobielej verzie.

Portrét pred klúčovacím pozadím

V tejto časti si v ateliéri vytvoríme na dvoch modeloch / modelkách podklad pre vytvorenie súboja! Počas fotenia by ku žiadnym bojom dochádzať nemalo :). 

Adobe PS / montáž obrazu

V tejto časti kurzu sa zameriame na pokročilú prácu s Adobe Photoshop. Budeme sa venovať montáži obrazu - predtým nafotené modelky tu upravíme tak, že budú skutočne bojovať. Realisticky spojíme ich fotografie s vhodným pozadím a vytvoríme tak kompozitný obraz súboja.

 

My však ponúkame viac

50 % zľava na jeden z našich ďalších kurzov

Zdarma 3 hodiny profesionálne zariadeného ateliéru pre vlastné nekomerčné účely

Každý účastník získa certifikát Akadémie Kreatívnej Fotografie o absolvovaní Školy fotografie pre pokročilých.

Ale hlavne: posuniete svoje fotografické a grafické skúsenosti o poriadny kus vpred!

 

* * *

Cena: 560 €

Termín konania: 29. september - 28. október 2018

Stiahnite si rozpis lekcií tu.

Celkovo 63 vyučovacích hodín

12 fotografických tém

Počet ľudí na kurze: minimálne 5, maximálne 8 účastníkov

Získajte kvalitné komplexné vedomosti z oblasti fotografie a pohnite sa vo svojej fotografickej tvorbe vpred s Akadémiou Kreatívnej Fotografie!

low back

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!