Kurzy


Visegrad Fund
Dynamický Lifestyle portrét, autorka: Natália Jakubcová, fotografka a lektorka AKF

Dynamický Lifestyle portrét, autorka: Natália Jakubcová, fotografka a lektorka AKF

WS Dynamický Lifestyle portrét / KOŠICE

Potrebujete dodať svojim portrétom šťavu? Cítite, že by ste sa svojiimi fotkami mali odlíšiť od ostatných? Začnite kvalitnými lifestyle portrétmi! My vás naučíme, ako na to, a pridáme vašim snímkam dynamiku.

Najbližší termín: pripravujeme :)
Cena: 49€

Dĺžka kurzu: 3 hodiny a 30 minút

O kurze

V dobe, kedy sme zahltení z každej strany vizuálnymi podnetmi, je dôležité sa odlíšiť. Portréty sú dobrou voľbou na zaujatie, ale dajú sa spraviť ešte zaujímavejšie. Naučíme vás, ako na fotenie lifestyle portrétov. Budem sa teda snažiť zachytiť ľudí pekne a zaujímavo, pri "bežných" činnostiach v meste. Nafotíme štýlový portrét v rôznych podobách a prejdeme viacero lokácií v meste. Budeme sa snažiť zladiť príbeh s lokáciou a stylingom modelky. Naučíme vás, ako zaujímavo komponovať potrét s príbehom - budeme porušovať pravidlá kompozície tak, aby sme získali zaujímavé zábery, ktoré upútajú na prvý pohľad a zároveň rozprávajú príbeh o človeku na fotografii.

Prezradíme vám triky, ako na najlepšie pózy a ako vytvoriť portrét, ktorý predáva. Ukážeme si pózy, ktoré budú funkčné či už pri statických, alebo pohyblivých scénach. A samozrejme do záberov vnesieme značnú dávku kreativity a dynamiky!

Dynamický lifestyle portrét

  • nafotíme štýlový portrét v rôznych podobách a prejdeme viacero lokácií v meste
  • naučíme vás, ako zaujímavo komponovať potrét s príbehom 
  • prezradíme vám triky, ako na najlepšie pózy a ako vytvoriť portrét, ktorý predáva

* * *

Čo vás čaká, ak si vyberiete našu kvalitnú výučbu

Podvečerné stretnutie naplnené informáciami, praktickým fotením s rovnako fotkou "postihnutými" priateľmi :) Každý z absolventov získava Certifikát o absolvovaní tématického kurzu. Od nášho partnera Faxcopy dostanete kupón so zľavou 40% na nákup fotoobrazu.
 
Miesto konania kurzu: Košice 

Komu je kurz určený
Absolútnym začiatočníkom a mierne pokročilým. Nezáleží, či vlastníte najmodernejšiu zrkadlovku alebo zánovný digitálny fotoaparát. Nadšencom fotografie, ktorí chcú obzvláštniť svoje portfólio a pridať mu dynamiku. 

Čo si na kurz priniesť
Váš fotoaparát, nabitú batériu a prázdnu pamäťovú kartu, vaše portrétne objektívy. Poznámkový blok a pero môžu byť výhodou.

Dĺžka kurzu
Podvečerný kurz, 3 hodiny a 30 minút.

Počet ľudí na kurze
Minimálne 4, maximálne 8 účastníkov

Každý účastník získa na záver kurzu oficiálny certifikát AKF o jeho absolvovaní.
_MG_5019z_low

 

 

Z organizačných dôvodov je nutné poslať prihlášku najneskôr do 24 hodín pred kurzom. V prípade objednávky "na poslednú chvíľu" nás prosím kontaktujte telefonicky.

Termíny kurzov a objednávky

Darčekový poukaz (KE)

Cena € 49
Začiatok: 11:00
Koniec: 23. december (štvrtok), 12:00

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!