Kurzy


Visegrad Fund

Zvýhodnené balíčky

Vieme, že fotografovanie je drahý koníček. Aby sme vám to trochu uľahčili, pripravili sme pre vás zvýhodnené balíčky, pri ktorých nielen ušetríte, ale aj získate viac informácii za kratší čas. A dobré informácie sa vždy zídu :)

 

AKF vás naučí fotiť

Naše kurzy - Zvýhodnená ponuka

Vieme, že fotografovanie je drahý koníček. Aby sme vám to poriadne uľahčili, pripravili sme pre vás zvýhodnenú ponuku, pri ktorej nielen ušetríte, ale aj získate viac informácii za kratší čas.

kurz fotografie zľava

Dobrá fotka - Zvýhodnená ponuka

Dobrá fotka je kompletná ponuka pre začínajúcich a mierne pokročilých fotografov. Nájdete v nej kombináciu základných technických ale hlavne estetických kurzov pre seriózny fotografický základ. A teraz môžete dokonca získať kurz úplne zadarmo! Čítajte viac...

zlavy a behefity AKF

Naši partneri

Máte záujem o kvalitný kurz fotografie od AKF? Hľadáte spôsob ako ušetriť? AKF má pre Vás hneď niekoľko možností na výber! Jedna zaujímavejšia ako druhá :)

Dokonalý obchod s foto príslušenstvom mini-max.sk

Nakupujete u Mini-max? Získajte kurz od nás lacnejšie!

Spolu s naším partnerom mini-max.sk sme pre vás pripravili zvýhodnenú ponuku. Ak ste zákazníkom mini-max.sk a potvrdíte nám to kartou zákazníka - dostanete od nás zľavu 10% na ktorýkoľvek z našich kurzov! Tak poďte a vzdelávajte sa výhodnejšie!