O AKF


Visegrad Fund
Najčastejšie otázky k službám AKF v súvislosti s ochorením COVID-19

Najčastejšie otázky k službám AKF v súvislosti s ochorením COVID-19

Dobrý deň vážení priatelia kvalitnej fotografie. Tak ako aj iní poskytovatelia služieb na úrovni osobnej účasti, je aj spoločnosť Ateliér AKF, s.r.o. nútená obmedziť svoje fungovanie. Oficiálne sme prerušili poskytovanie našich služieb - prezenčných kurzov fotografie od 13. marca 2020. Toto obmedzenie platí až do odvolania. 

Ateliér AKF, s.r.o. poskytuje prezenčné služby kurzov, lekcií, workshopov a prenájmu ateliérov od 17.6.2020.

Komplikácie spôsobené týmto prerušením nás úprimne mrzia. Chápeme, že máte otázky, v nižšie uvedených riadkoch nájdete odpovede na tie najčastejšie. Ak tu odpoveď nenájdete, prosím píšte na info@akf.sk.

Ako plnohodnotnú náhradu vám však aj v týchto neľahkých časoch vieme poskytnúť kvalitné vzdelávanie v podobe Online kurzov pre fotografov: https://akf.sk/Kurzy/Online-kurzy 

A prosím, zostaňte doma.

 

Update: Platnosť darčekových poukazov a predplatených lekcií je predĺžená o 3 mesiace

Darčekové poukazy a predplatené lekcie sú predlžované automaticky o 3 mesiace. O predĺženie nie je je nutné žiadať. Pre zjednodušenie: v údaji o dobe platnosti jednoducho k mesiacu pripočítate 3.

 

Od kedy Ateliér AKF neposkytuje prezenčné kurzy?

Ateliér AKF je v stave obmedzeného fungovania od 13. marca 2020 od 00.00 daného dňa.

 

Kedy Ateliér AKF začne opäť poskytovať prezenčné kurzy?

Prezenčné kurzy začíname poskytovať od 17.6.2020. Naším prvým prezenčným kurzom je Portrét v ateliéri https://akf.sk/Kurzy/Vsetky-kurzy/Portret-v-atelieri

 

Chcem individuálny program

Od 22. apríla 2020 je možné v AKF absolvovať Individuálny program. Teda kurz jeden na jednoho samozrejme za podmienky dodržania bezpečnostných opatrení. Účastníci programu nesmú prejavovať príznaky akéhokoľvek ochorenia dýchacích ciest.

 

Mám zakúpený kurz. Čo teraz?

Platnosť všetkých uhradených kurzov je automaticky predĺžená minimálne o celú dĺžku preventívnych bezpečnostných opatrení. Ako plnohodnotnú náhradu môžete využiť ponuku našich Online kurzov: https://akf.sk/Kurzy/Online-kurzy

 

Mám Darčekový poukaz. Čo teraz?

Platnosť všetkých Darčekových poukazov je automaticky predĺžená minimálne o celú dĺžku preventívnych bezpečnostných opatrení. Ako plnohodnotnú náhradu môžete využiť ponuku našich Online kurzov: https://akf.sk/Kurzy/Online-kurzy

 

V ponuke Online kurzov sa môj kurz nenachádza?

Na doplnení ponuky Online programov intenzívne pracujeme. Väčšina našich aktivít bude v dohľadnom čase ponúknutá aj ako Online program. Prosím vydržte.

 

Nechcem absolvovať svoj objednaný prezenčný kurz v Online podobe.

Chápeme Vás. Nie každému táto možnosť musí vyhovovať. K ponuke prezenčných kurzov sa opäť vrátime hneď ako to bezpečnostná situácia dovolí. Platnosť všetkých Darčekových a predplatených poukazov je automaticky predĺžená minimálne o celú dĺžku preventívnych bezpečnostných opatrení.

Naše kurzy budete môcť absolvovať presne v takej verzii a kvalite ako ste si objednali. Prezenčné aktivity opäť  poskytujeme od 17.6.2020. 

Môžem si prenajať ateliér?

Áno, môžete. Počas tohto obdobia ponúkamé zvýhodnené prenájmy, vzhľadom na fakt, že maximálny počet osôb v ateliéri je obmedzený aktuálnymi opatreniami na 3 osoby maximálne. Prosím akceptujte fakt, že osoby mladšie 14 a staršie ako 49 rokov si do ateliéru vediete na vlastnú zodpovednosť.